Konsultacje on-line

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie zdecydowałam o możliwości uzyskania wsparcia zoopsychologicznego on-line, przez telefon, skype, messenger lub whatsapp. Konsultacja behawioralna online to w obecnej sytuacji jedyne bezpieczne narzędzie do pomocy Państwu i pupilowi. Kontakt osobisty i konsultacja domowa jest najlepszym sposobem zdobycia wywiadu i postawienia celnej diagnozy, jednak przez najbliższe tygodnie będzie niemożliwe jej przeprowadzenie. Dlatego wykorzystując swoje doświadczenia i umiejętności będę Państwu pomagać zdalnie, najlepiej jak się da.

W celu umówienia behawioralnej konsultacji przez telefon/skype/messenger proszę o maila na adres julia@petbonton.pl lub wiadomość tekstową na numer +48504779358. Konsultacja potrwa tyle, ile spotkanie w domu (ok 1,5-2,5h, zależnie od złożoności problemu). Oprócz rozmowy przez komunikator będę prosić o prezentację mieszkania, jego szkicowy plan (odręczny rysunek obrazujący układ pomieszczeń, prezentację live nagrania zachowania kotów/psów w różnych sytuacjach). Gdy będzie to koniecznie zalecę ważne badania, polecę lecznicę, skonsultuję wdrożone ćwiczenia. Plan terapii i zalecenia dostaniecie ode mnie na piśmie, pozostaniemy w kontakcie przez kilka tygodni od telefonu, by nadzorować postępy pracy.

Udzielam wsparcia w wielu różnych problemach z zachowaniem kotów, relacji kot-pies, relacji kot-dziecko, a także w niektórych (możliwych do zdiagnozowania na odległość) zaburzeniach zachowania psów. Więcej tematów na konsultację online: www.dzieciakizwierzaki.wordpress.com/konsultacje/ a także: http://petbonton.pl/julia-galia-zoopsycholog/rozwiazujemy-kocie-problemy/.

Życząc nam wszystkim dużo zdrowia i wierząc, że izolacja jest najlepszym, co teraz możemy zrobić dla siebie, bliskich i LEKARZY,
zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Julia Galia
trener FamilyLab
zoopsycholog
behawiorysta zwierząt towarzyszących


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s