Agresja – nowe tabu. Seminarium wg Jespera Juula

Agresja – nowe tabu. Seminarium inspirujące wg Jespera Juula

Wokół agresji narosło wiele mitów. Większość z nas chciałaby się jej pozbyć, licząc na to, że życie bez niej będzie bardziej radosne i bezproblemowe. Niestety. To tak nie działa. Agresję warto poznać, zrozumieć i oswoić. I nauczyć się z nią żyć tak , by budowała, a nie rujnowała relacje.

„Agresja u dzieci nie jest przejawem złego charakteru, lecz ważnym sygnałem dla rodziców i nauczycieli. Ich obowiązkiem jest zrozumienie tego przekazu i nauczenie dzieci radzenia sobie z emocjami w konstruktywny sposób. Zamiast potępiać agresję trzeba ją przekształcać jej w pozytywne działanie.” Jesper Juul.

Podczas seminarium zgłębimy temat AGRESJI, skupimy się nad tym, co naprawdę oznacza, na co wskazuje i jak możemy pomóc sobie i dziecku uczyć się mówić o emocjach i przeżyciach bez przemocy. Dołączysz? Więcej informacji na stronie: http://www.family-lab.pl/dla-rodzicow/. Bazujemy na książce Juula Agresja – nowe tabu, której lektura nie jest obowiązkowa przed zajęciami.

Dla kogo jest to seminarium?

Zapraszam wszystkich, ktrórzy na co dzień mają kontakt z dziećmi i są zainteresowani rozwojem w budowaniu z nimi relacji oparatych na szacunku: rodziców, dziadków, rodzinę, opiekunów, nianie, opiekunów zawodowych, a także wszystkich innych zainteresowanych rozwojem swojej rodziny oraz Jesperem Juulem i jego nauczaniem/doświadczeniem w ogóle. Na seminarium jest tylko 12 miejsc.


Inwestycja
> 45zł od osoby
> 80zł od 2 osób zapisujących się jednocześnie
> 120 zł od 3 osób zapisujacych się jednocześnie
> Jeśli tylko koszt udziału w spotkaniu byłby przeszkodą w Twoim w nim udziale – napisz do mnie (prv), na pewno znajdziemy dobre rozwiązanie


Zgłoszenia
> poprzez wiadomość prywatną z poziomu danego wydarzenia FB (wydarzeń szukajcie tutaj)
> mailowo na dzieciakizwierzaki(małpa)gmail.com (sprawdzajcie skrzynki SPAM szukając naszych odpowiedzi)
> rezerwacja miejsca tylko po wpłacie (kliknięcie klawisza „Wezmę udział” nie gwarantuje miejsca w grupie seminaryjnej); chętnym wystawiamy faktury


O Prowadzącej

Nazywam się Julia Galia i jestem certyfikowanym trenerem organizacji FAMILYLAB Jespera Juula i in.. Od lat pracuje jako zoopsycholog z rodzinami nad poprawą relacji ze zwierzakami domowymi (rozwiązujemy problemy z zachowaniem, przygotowujemy rodziny do zmian /ciąża/przeprowadzka/nowe zwierzę, itd). Z wielką pasją i zainteresowaniem jako Człowiek i Mama (+ opiekun, nauczyciel, …) zgłębiam także relacje w rodzinie.


Gdy na swojej drodze życiowej „spotkałam” Jespera Juula, poczułam że Jego sposób patrzenia na relacje międzyludzkie i rozwój dziecka jest mi bardzo bliski. Tak bliski, że po wielu lekturach własnych i seminariach inspirujących sama postanowiłam dołączyć do Juulowskiego FamilyLab.


Zainwestowałam wiele czasu, emocji, pracy nad sobąnad materią i… nad sobą i zostałam certyfikowanym trenerem, aby dalej rozwijać się z innymi zainteresowanymi.

Inspirują mnie także inni praktykujący traktowanie ludzi z szacunkiem i empatią: Agnieszka Stein (Dziecko z bliska), Marshall Rosenberg (NVC), Lawrence Cohen (Rodzicielstwo przez zabawę), Alfie Kohn (Wychowanie bez nagród i kar) i wielu innych. Więcej o inspirujących lekturach znajdziecie w zakładce > Polecam.


Swoim doświadczeniem, wizją rodzicielstwa i budowania relacji w ogóle chcę dzielić się z innymi rodzicami, opiekunami, wychowawcami, wszystkimi dorosłymi, a seminaria inspirujące FamilyLab wydają się być wspaniałą okazją ku temu.

*

Wszystkie moje seminaria otwarte wraz z datami: www.facebook.com/pg/dzieciakizwierzakipl/events/. Organizuję także seminaria zamknięte dla żłobków, przedszkoli, klubików.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s