Jestem OK taki, jaki jestem! Seminarium wg Jespera Juula

Jestem OK taki, jaki jestem! Seminarium inspirujące wg Jespera Juula

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka zdrowia i szczęścia.  Badania pokazują, że te dwa „fenomeny” są bezpośrednio związane z POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI.

Podczas seminarium zgłębimy tę tematykę, nauczymy się odróżniać poczucie własnej wartości od pewności siebie i zastanowimy, jak te cechę wzmacniać u dzieci. Dołączysz?

Więcej informacji na stronie: http://www.family-lab.pl/dla-rodzicow/
Dla kogo jest to seminarium?
 Zapraszam wszystkich, ktrórzy na co dzień mają kontakt z dziećmi i są zainteresowani rozwojem w budowaniu z nimi relacji oparatych na szacunku: rodziców, dziadków, rodzinę, opiekunów, nianie, opiekunów zawodowych, a także wszystkich innych zainteresowanych rozwojem swojej rodziny oraz Jesperem Juulem i jego nauczaniem/doświadczeniem w ogóle. Na seminarium jest tylko 12 miejsc. O Twoim miejscu na nim decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Zajęcia odbędą się po zebraniu się grupy minimalnej.

Koszt udziału w seminarium w 2017r.
> 40zł od osoby
> 70zł od pary rodziców lub innych 2 dowolnych osób zapisujących się jednocześnie
> 100zł od trzech dowolnych osób zapisujacych się jednocześnie
> Jeśli tylko koszt udziału w spotkaniu byłby przeszkodą w Twoim w nim udziale – napisz do mnie (prv), na pewno znajdziemy dobre rozwiązanie.

Zgłoszenia
> poprzez wiadomość prywatną z poziomu danego wydarzenia FB
> mailowo na dzieciakizwierzaki(małpa)gmail.com
> rezerwacja miejsca tylko po wpłacie (kliknięcie klawisza „Wezmę udział” nie gwarantuje miejsca w grupie seminaryjnej); chętnym wystawiamy faktury.

O Prowadzącej
Nazywam się Julia Galia i jestem certyfikowanym trenerem organizacji FAMILYLAB. Od lat pracuje jako zoopsycholog z rodzinami nad poprawą relacji ze zwierzakami domowymi (rozwiązujemy problemy z zachowaniem, przygotowujemy rodziny do zmian /ciąża/przeprowadzka/nowe zwierzę, itd). Z wielką pasją i zainteresowaniem jako Człowiek i Mama (+ opiekun, nauczyciel, …) zgłębiam także relacje w rodzinie.

Gdy na swojej drodze życiowej „spotkałam” Jespera Juula, poczułam że Jego sposób patrzenia na relacje międzyludzkie i rozwój dziecka jest mi bardzo bliski. Tak bliski, że po wielu lekturach własnych i seminariach inspirujących sama postanowiłam dołączyć do Juulowskiego FamilyLab. Zainwestowałam wiele czasu, emocji, pracy nad sobąnad materią i… nad sobą i zostałam certyfikowanym trenerem, aby dalej rozwijać się z innymi zainteresowanymi.


Inspirują mnie także inni praktykujący traktowanie ludzi z szacunkiem i empatią: Agnieszka Stein (Dziecko z bliska), Marshall Rosenberg (NVC), Lawrence Cohen (Rodzicielstwo przez zabawę), Alfie Kohn (Wychowanie bez nagród i kar) i wielu innych. Więcej o inspirujących lekturach znajdziecie w zakładce > Polecam.


Swoim doświadczeniem, wizją rodzicielstwa i budowania relacji w ogóle chcę dzielić się z innymi rodzicami, opiekunami, wychowawcami, wszystkimi dorosłymi, a seminaria inspirujące FamilyLab wydają się być wspaniałą okazją ku temu.

*

Wszystkie moje seminaria otwarte wraz z datami: www.facebook.com/pg/dzieciakizwierzakipl/events/. Organizuję także seminaria zamknięte dla żłobków, przedszkoli, klubików.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s